Friss Hírek

Okos Kutya Tanfolyam

2023. 01. 09.

A KUTYAPARADICSOM Okos Kutya  Tanfolyamon résztvevőknek iskolánk biztosítja: 

A vizsgát megelőző héten díjmentesen vizsgára felkészülő napokat tartunk, amikor előre egyeztetett időpontban a kutyaoktatókkal gyakorolhattok a kutyaiskolán.

Alapszintű Okos Kutya Tanfolyamunk legközelebb 2023. február 18-án, 11.00. órakor  kezdődik. Ezen a napon van a beiratkozás, ismerkedés az osztálytársakkal. A tanfolyam 6 hét időtartamú. (7. hét a vizsga)

A KUTYAPARADICSOM Okos Kutya  Tanfolyamon résztvevőknek iskolánk biztosítja: 

A vizsgát megelőző héten díjmentesen vizsgára felkészülő napokat tartunk, amikor előre egyeztetett időpontban a kutyaoktatókkal gyakorolhattok a kutyaiskolán.

Alapszintű Okos Kutya Tanfolyamunk legközelebb 2023. február 18-án, 11.00. órakor  kezdődik. Ezen a napon van a beiratkozás, ismerkedés az osztálytársakkal. A tanfolyam 6 hét időtartamú. (7. hét a vizsga)